Vysílací studio: 577 007 007
Dopravní linka: 800 511 611
BEYONCÉ - Sweet Dreams
Playlist
BEYONCÉ
Sweet Dreams
Právě vysílá:
Pavel Cacek
Odpoledne na Východní Moravě

Vyhrajte 3.000 na nákup v Kauflandu

Poslouchejte Hitrádio i každé všední dopoledne. Představíme vám věrnostní kartu Kaufland Card a hlavně vylepšíme váš rodinný rozpočet. Jakmile uslyšíte výzvu ve vysílání, volejte 577 007 007. Vaším úkolem bude, odpovědět na otázku, týkající se věrnostní karty Kaufland Card.

O Kaufland Card

Baví vás, když se ve vašem životě pořád něco děje? Tak to vás potěší věrnostní karta Kaufland Card. Užijete si s ní spoustu akčních slev, soutěží i kupónů na oblíbené zboží a nově také akce a zážitky u našich partnerů!

Stáhněte si aplikaci Kaufland a aktivujte si Kaufland Card snadno v naší aplikaci.

Sbírejte body za své nákupy a vyměňte je snadno za akční kupóny. S akčními kupóny si užijete mimořádné slevy na oblíbené zboží. Tak nezapomeňte při každém nákupu načíst svou Kaufland Card! Protože za každých 100 Kč vám připíšeme na vaše konto 1 bod.

S Kaufland Card si teď nově užijete akce a výhody u našich partnerů jako je třeba fantastická sleva na nákupy v Parfumerii Douglas nebo GrandOptical. Nakupte s Kaufland Card aspoň za 500 Kč a v následujícím akčním týdnu vám pošleme na email newsletter s tajným partnerským kódem.

Více na www.kauflandcard.cz/partneri

Nebo slevu u dalších partnerů, jako jsou E. ON., Vodafone nebo v pobočce Oficiálního fanshopu Českého hokeje.

Každý měsíc se s Kaufland Card můžete registrovat do soutěže o zážitky nebo hodnotné ceny.

V září soutěžíme o:

Stačí se registrovat na www.kauflandcard.cz/souteze a pak nakupovat v září s Kaufland Card, každý nákup se počítá. Čím častěji nakoupíte, tím vyšší máte šanci vyhrát. Svoji možnost výhry můžete dokonce zdvojnásobit každým nákupem nad 600 Kč.

V srpnu jsme soutěžili o zážitek s Jaromírem Jágrem a iPhone 12 Pro Max 128 GB a VIP vstupenky na hokejový zápas Rytířů Kladno. Soutěžíme tedy o velmi atraktivní ceny.

Zkrátka Život s Kaufland Card je plný akcí a akčních zážitků. Vstupte do tohoto světa i vy! Registrace je velmi jednoduchá buď v aplikaci Kaufland nebo na webu www.kauflandcard.cz