Vysílací studio: 577 007 007
Dopravní linka: 800 511 611
GET FAR - The Radio
Playlist
GET FAR
The Radio
Právě vysílá:
Michal Klein
Snídaně šampionů na Hitrádiu Zlín

Inzerce

ROSA market

Stabilní společnost ROSA market se sídlem v Kroměříži hledá pro posílení velkoobchodního týmu kolegy na pozice: skladník, expedient a řidič s řidičským průkazem C. Chceš pracovat v české firmě s dlouholetou tradicí? Volej 800 989 989 nebo www.rosamarket.cz.

Samohýl Mercedes-Benz

Jste vysoce motivovaná osobnost s orientací na zákazníka? Jste komunikativní, asertivní a empatický jedinec? Právě vás hledá Samohýl Mercedes-Benz ve Zlíně k doplnění svého týmu. Aktuálně obsazujeme tyto pozice: přijímací technik, automechanik, asistentka prodeje a disponentka. Více informací na emailu hajna@samohylmb.czwww.samohylmb.cz

Výroba masa a uzenin Filák Horní Lideč

Hledáme novou kolegyni do prodejny masa a uzenin Filák v Obchodním Centru Čepkov ve Zlíně. Nástup možný ihned. Nabídka platí i pro zájemce o brigádu. Více informací přímo na prodejně nebo Filak-reznik.cz 

mmcité

Chceš poctivou práci, kterou lidi ocení a bude dobře zaplacená? Přidej se k mmcité!

Jsme úspěšná česká firma, zaměstnavatel roku ve Zlínském kraji a hledáme pracanty do kompletace a dřevovýroby ve Veselí nad Moravou.

Nabízíme:
- práci na HPP
- jednosměnný provoz, kvalitní pracovní oblečení,
- perfektní zázemí, příspěvek na stravování a např. také 5 dní volna navíc

Více na www.mmcite.com/kariera nebo 603 562 111

Hydrap

HYDRAP, strojírenská firma s třicetiletou tradicí na trhu, hledá zaměstnance, muže i ženy, na pozice operátor šestivřetenových automatů a operátor a seřizovač CNC strojů. Jedná se o dvousměnný provoz, bez víkendů. Nabízené benefity zahrnují rovněž příspěvek na dopravu. Jsme firma, která si váží svých lidí a dokáže je ocenit. Více na www.hydrap.cz.

Generali Česká

Umíš naslouchat lidem a rád jim i pomáháš? Chceš za šéfa parťáka, který Tě posouvá a podrží? Chceš pracovat pro jedničku na trhu? Tak změň svůj život a přidej se k nám do obchodního týmu Generali České ve Zlíně, Vsetíně, Uherském Hradišti, Kroměříži. Klientům pomáháme nejen s pojištěním, ale i financemi. Tak nezaspi svou příležitost a navštiv nás na pobočce či našem webu. Generali Česká. S námi v tom nejste sami. Kontaktní osoba: Monika Ondrová, email: monika.ondrova@generaliceska.cz

Satturn Holešov

Hardwaráři, pozor! Je vývoj tvou srdeční záležitostí a chceš se podílet na inovativních projektech? Staň se součástí rodinné firmy Satturn Holešov jako klíčový kolega pro návrh elektronických zařízení a řídicích systémů. Pružná pracovní doba a nadstandardně vybavené pracoviště už na tebe čekají. Vítáme profíky i srdcaře. Popis práce najdeš na satturn.cz

Dudr Tools

Chcete nebo musíte změnit práci? To chce dávku odvahy a dobrou příležitost! Zavolejte Veronice do Dudr Tools! Seznámí vás s firmou, která pomáhá psát příběhy pilařům po celém světě. Aktuálně hledáme parťáky pro OBSLUHU MODERNÍCH BRUSEK PILOVÝCH PÁSŮ a EXPEDIČNÍHO TECHNIKA. Přijďte se přesvědčit sami, že je u nás dobře. 25 dní dovolené, další vlna benefitů a plat, který ovlivníte. www.dudr.cz

MRB Sazovice

Firma MRB Sazovice přijme pro provozy v Sazovicích a Kroměříži pracovníky pro obsluhu CNC plošných, trubkových i 3D laserů a CNC ohraňovacích lisů. Dále pro provozovnu v Sazovicích montážního pracovníka do výroby bezpečnostních dveří a lakýrníka. Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, zajímavé platové podmínky včetně měsíčních a čtvrtletních odměn a dalších benefitů. Více informací na www.mrb.cz v sekci Kariéra nebo volejte 577 512  523.

Avenir Group

Společnost Avenir Group specialista na pojištění, úvěry a investice hledá do svých řad nové kolegy. Free pracovní doba, home office a ohodnocení, které tě bude bavit. info@avenirgroup.cz, www.avenirgroup.cz.cz, 608 970 662

KVE Mont

KVE MONT, dodavatel silnoproudých i slaboproudých instalací a EPS systémů v průmyslové výstavbě hledá do svého kolektivu elektrikáře a zámečníky. Nabízíme dobré platové podmínky a benefity. Tel.: 602 499 159,  kvemont@kvemont.cz. Vedeme energii správným směrem.

Hanon Systems Autopal

Už vás nebaví sedět doma? Hledáte slušný přivýdělek? Máte omezené možnosti práce? Ve výrobě Hanon Systems Autopal v Hluku pro vás máme práce dost minimálně do Vánoc. Pojďte si k nám přivydělat 170 korun za hodinu. Přihlaste se na hneddoprace.cz.

Velkoobchod železářského zboží

Zlínský velkoobchod železářského zboží přijme na hlavní pracovní poměr skladníka a vedoucího skladu. Požadavky: základní znalost PC, ŘP skupiny B, trestní bezúhonost, spolehlivost, zodpovědnost. Dobré platové podmínky. Nástup možný ihned. Informace na telefonu 603 858 417.

ACE-TECH

Baví Tě strojařina? Chceš dělat pořádné dílce na nových mašinách? Ve špičkově vybavené strojírenské firmě? Přímo ve Zlíně? Na nejmodernějších strojích široko daleko? Firma ACE-TECH vše splňuje! Podívej se na www.ace-tech.cz. ACE-TECH – jsme stabilní společnost. Přijď a uvidíš!

D. A. S.

Firma D. A. S. v Uherském Hradišti, která se zabývá závodním stravováním a rozvozem obědů, hledá v rámci rozšíření provozu samostatného kuchaře s praxí. VÝHODA: pracovní doba pondělí až pátek pouze ranní směna, státní svátky a víkendy volné. Životopisy zasílejte na mail daspol@atlas.cz nebo volejte na 774 528 280.

Zlínstav

Máte po maturitě a přemýšlíte kam dál? Jste zkušení stavaři a přemýšlíte o změně? Odpověď je jasná – Zlínstav! Nadšení pro stavění, vysoká profesionalita a šance pro vás! Zlínstav! Neváhejte a nahlédněte www.zlinstav.com. Vaše budoucnost je Zlínstav.

Koma Modular

Hledáte stabilní zaměstnání? KOMA MODULAR, přední český výrobce modulárních staveb z Vizovic, hledá zručné dělníky do výroby. Více informací o volných pozicích najdete na webu koma-modular.cz v sekci Volná pracovní místa. Nebo volejte 577 007 711. KOMA MODULAR – firma se kterou se dobře spolupracuje.