Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611

Vyšla fotokniha Slza obrazem, se zlatými kupony !

Právě vyjšla fotokniha Slza obrazem, která na Petra Lexu a Lukáše Bundila nahlíží objektivem fotografa Jindřicha Kodíčka. Ten populární kapelu zachytil z větší blízkosti a odhaluje tak obrazy, které byly fanouškům doposud skryty. Jedinečná publikace je navíc doplněna o dosud nezveřejněné biografické texty a velký exkluzivní rozhovor. Dalším překvapením je 20 Zlatých kupónu, které kluci osobně ukryli v knize, a s jejichž nálezci stráví speciální den. Dvojice fotoknihu pokřtí 2. listopadu v pražském Megastore, a pak se vydá za svými fanoušky také do regionů. Ještě předtím ji ale čeká pokračování úspěšného KATARZE TOUR 2016.

 „Neodmyslitelnou součástí image každé kape­ly je fotografie. Vždycky nás fascinovaly velké klasické kapely jako The Beatles nebo Roll­ing Stones, které s sebou neustále měly svého dvorního fotografa. Ten je fotil nejen během koncertů, ale i při běžných denních situacích, v zákulisí, v soukromí, všude. Fanoušci tak mohli vidět své oblíbence i jinak než jen v záři reflek­torů, “ vysvětluje Lukáš prvotní záměr vzniku fotoknihy Slza obrazem a dodává: „Slza je splněný sen. Slza je kapela a zároveň prostředek, jak sdělit emoce. Smutné i veselé. Stejně jako slzy. Již od jejího založení se snažíme přemýšlet koncepčně. Nejen nad hudbou nebo texty, ale neméně důležitá je pro nás forma, jakou to sdělíme - tedy image, grafika.“

Za fotografiemi stojí mladý talentovaný Jindřich Kodíček, který s kapelou začal spolupráci počátkem roku 2016. Doprovázel je na koncertech, setkáních s fanoušky, ve studiu, ale i ve volných chvílích. Podařilo se mu tak zachytit okamžiky, jak Petra s Lukášem doposud znali jen jejich nejbližší. Fotografií přibývalo, a tak vznikl nápad, proměnit je v knihu. Navíc doplněnou o biografické texty s informacemi, které doposud nebyly zveřejněny.

 „Fotografoval jsem už hodně lidí, podílel jsem se na mnoha projektech, ale ještě nikdy jsem nepracoval na něčem tak intenzivním, jako kniha Slza obrazem bez pochyby je. Ano, bylo to hodně silné," vzpomíná Jindřich Kodíček.

Posluchači a fanoušci skupiny Slza tak mohou díky obrazům, které vznikly, prožít s kapelou téměř vše od začátku, i to, co jejímu vzniku předcházelo.  „Vztah s našimi fanoušky je pro nás tím nejdůležitějším. Věříme, že jim fotokniha udělá radost a bude je bavit prožít splnění našeho snu spolu s námi. Nemůžeme se dočkat, až teď celý ten frmol okolo turné a následných autogramiád vypukne. Jsou to pro nás okamžiky, které nás naplňují radostí a energií, a za to jsme vděční, “ dodává zpěvák Petr Lexa.

 Podívejte se na video, jak Slza ukrývá Zlatý kupón do fotoknihy Slza obrazem.

 AUTOGRAMIÁDY FOTOKNIHY SLZA OBRAZEM
2.11. Praha - Megastore Bontonland, Václavské nám. 1, 110 00
7.11. České Budějovice- Music Center, Náměstí Přemysla Otakara II. 10, 370 01
15.11. Olomouc -  OC Šantovka , Polská 1, 779 00
16.11. Zlín - OC Zlaté Jablko, Bartošova 15, 760 01
21.11. Hradec Králové - OC AUPARK, Puškinova 1215/11, Pražské Předměstí, 500 02 
22.11. Ústí nad Labem-  OC Forum, Bílinská 1, 400 01
29.11. Ostrava – Forum Nová Karolína, Jantarová 3344/4, 702 00