Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611
ONE REPUBLIC - I Ain’t worried
Playlist
ONE REPUBLIC
I Ain’t worried
Právě vysílá:
VYSÍLEJ S NÁMI!
Staň se moderátorem Hitrádia Zlín

POETIKA vydává nové album Identity

Skupina Poetika právě vydává své druhé studiové album nazvané Identity, na které poutá novým videoklipem Sám, který vychází i s poutavým videoklipem. Zároveň má v plánu i jarní turné, kde novou placku také pokřtí – stane se tak 23. března v pražské klubu Roxy.

„Playlist celého alba je poskládaný jako průběh života, na začátku ‚nádech‘, následně noc a probouzení do nového dne, posléze jednotlivé etapy až směrem k epilogu a smíření. Deska má dávat smysl, že i když jsme každý jedinečný, všichni jsme ve výsledku stejní a Identity jsou pouze drobné nuance, které z nás ve spektru společnosti tvoří originály, ” přibližuje význam nového alba rapper a textař Eda Rovenský.

O námět a scénář nového videoklipu k písni Sám se postaral Ondřej Brejška, natáčení řídil z režisérského křesla Ondřej Kudyn. Stejná dvojice má na svědomí i předchozí vizuály k singlům z alba Identity, které na píseň Sám navazují. „S klukama z Poetiky chceme z každého klipu dostat maximum a pokaždé chceme vyzkoušet něco nového, a tak trochu experimentujeme s nápady. U klipu k songu Sám tomu nebylo jinak a poprvé jsme využili speciálních efektů pro vykreslení samotné závislosti, kterou je v klipu metaforicky elektřina, ” popisuje Kudyn.

Píseň Sám pojednává o závislostech nejen na věcech, ale i na lidech. „Každý je na něčem závislý a některé závislosti jsou samozřejmě špatné, ať už jsou ve vztahu k někomu, nebo něčemu jinému, ” říká zpěvák a textař Ondřej Brejška. „Ale jsou i takové, které nejsou na škodu, ba naopak. Někdo si třeba už neumí představit život bez sportu nebo bez pletacích jehlic, ” dodává s úsměvem.

Jarní turné Poetiky:

23.3.2022 PRAHA - ROXY

2.4.2022 OLOMOUC - S-KLUB

7.4.2022 OSTRAVA - BBARÁK MUSIC CLUB

8.4.2022 HRADEC KRÁLOVÉ - DENOCHE MUSIC HALL

9.4.2022 HAVLÍČKŮV BROD - KLUB OKO

13.4.2022 BRNO - METRO MUSIC BAR

15.4.2022 TŘEBÍČ - ROXY

16.4.2022 PARDUBICE - KD HRONOVICKÁ