Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611
ARMIN VAN BUUREN & TREVOR GUTHRIE - This Is What It Feels Like
Playlist
ARMIN VAN BUUREN & TREVOR GUTHRIE
This Is What It Feels Like
Právě vysílá:
Leona Gyöngyösi
Víkend na Východní Moravě

PAVEL CALLTA má vánoční novinku

Pavel Callta vydal písničku Tvůj song vánoční, která má šanci stát se opravdovou vánoční legendou. Její text totiž zahřeje u srdce nejen fanoušky seriálu Ulice. „Zpívám o tom, že to všechno kolem Vánoc sice působí tak trochu jako klišé, ale i tak je to, alespoň pro mě, nejoblíbenější část roku, “ říká k hlavnímu motivu písničky Pavel Callta.

Před rokem se v seriálu Ulice objevila postava Jonáše v podání oblíbeného zpěváka a herce Pavla Callta. Není proto velkým překvapením, že jeho letošní vánoční singl má i svou Uliční verzi. „Pavel je vynikající interpret a jeho vánoční písnička perfektně podtrhuje atmosféru blížících se Vánoc. Těší mě, že jsme měli příležitost připravit navíc verzi videoklipu, která je určená především pro diváky seriálu Ulice, “ říká o vánočním singlu kreativní producentka Ulice Silvia Klasová a dodává: „Věřím, že speciální videoklip, který jsme v spolupráci s Pavlem připravili, diváky potěší. Objeví se v něm nejen překrásně nazdobená Ulice, ale i mnoho oblíbených tváří seriálu. Klip je první vlaštovkou, ohlašující dárky, které jsme k letošním Vánocům pro diváky seriálu Ulice připravili.“ Ikonické náměstí seriálu Ulice je rozpoznatelné i v originální verzi videoklipu. "Natáčení probíhalo na dvě části, v ateliérech Ulice a v Moravském divadle v Olomouci. Oboje bylo časově náročné a probíhalo až do ranních hodin, ale byl to zážitek a snad se bude divákům finální výsledek líbit," dodává k natáčení videoklipů Callta.

Na "Uliční" klip se můžete podívat pod tímto odkazem...

https://novaplus.nova.cz/porad/ulice/bonus/92324-jezisek-letos-nadeluje-drive-naladte-se-na-vanoce-s-ulicnim-videoklipem