Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611

Novinky ve vysílání Hitrádia Zlín

Frans, vlastním celým jménem Frans Jeppsson Wall, je sedmnáctiletý švédský zpěvák, žijící v Londýně. Z jedné čtvrtiny má Nigerijský původ, jeho babička po otci je Nigerijka.

Letos reprezentoval Švédsko v soutěži Eurovize se se svojí skladbou If I Were Sorry  a obsadil páté místo. A právě tento singl se stal výjimkou potvrzující pravidlo, že z této soutěže nemůže vzniknout žádný hit. If I Were Sorry se ihned po jejím skončení začal šířit mezi fanoušky, a to hlavně na streamovacích službách typu Spotify, kde si ho všimli i tisíce nových posluchačů, a v současné době už skladba okupuje nejednu rádiovou stanici po celé Evropě

Zpěvačka a skladatelka Laura Pergolizzi alias LP pochází z New Yorku. Zatím vydala tři plnohodnotná alba a několik EP desek a jako skladatelka se podílela na písních pro Cher, Rihannu nebo Christinu Aguilera.

 Ve své působivé titulní písni LP střídá zlehčované sloky s vzletným refrénem: „Pojďme si párkrát připít / Na všechno to, co jsem s tebou promrhala", v "Death Valley" vyznává lásku k bezhlavému rockandrollu kapel jako Replacements a "Other People" je cynickým polibkem na rozloučenou svému bývalému.