Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611

LIPO má nový klip s kapelou KRYŠTOF

Už několik týdnů vám na Hitrádiu hrajeme společnou písničku Jednou jsem slíbil libereckého hudebníka Lipa a skupiny Kryštof. Nyní se konečně dočkala také svého očekávaného videoklipu. Jeho pojetí je překvapivé - Lipo v něm hraje po boku své skutečné přítelkyně Kristýny. 

Videoklip z malebného prostředí Jizerských a Lužických hor na severu Čech věrohodně zachycuje zásadní krok v životě dvou mladých lidí. Lipo se tentokrát netradičně rozhodl zcela autenticky ztvárnit příběh své vlastní lásky.

Diváci uvidí společně strávené okamžiky s jeho dlouholetou partnerkou Kristýnou při jednom z výletů do přírody, na které dvojice ve svém volném čase často vyráží. Nechybí ani záběry z energického nahrávání ve studiu s kapelou Kryštof. Při scéně ze samotného závěru optimistického snímku nejspíš jedno oko nezůstane suché.

„Když jsem psal text songu s refrénem 'Jednou jsem slíbil, že si tě vemu, bůh je mi svědkem, já nikdy nezapomenu...', přirozeně jsem myslel na svou přítelkyni Týnu. Až později mi ale došlo, že tato písnička nás a naše současné rozpoložení opravdu charakterizuje a že bych nechtěl zůstat pouze u slov. Přišel zkrátka čas naši lásku posunout dál. Ne nadarmo se říká, že scénář někdy píše sám život, “ říká s úsměvem Jonáš Červinka alias Lipo k námětu klipu.

Zmíněný chytlavý refrén obstaral Richard Krajčo, jehož skupina Kryštof navíc písničku obohatila o své typické dechy. Pro Lipa již charakteristická kombinace elektronické a živé hudby tak znovu dostala nový rozměr. „Velice si vážím Richardova zápalu pro věc, během celého procesu vzniku písně se o její podobu upřímně zajímal a přicházel se svými kreativními postřehy. To vše navíc v době, kdy je Kryštof zaměstnán přípravami svého očekávaného nového alba, “ ocenil autor.

Práci na společném singlu si pochvaluje také Richard Krajčo. „Asi jsem stará škola, ale mně se tahle poezie v hip hopu líbí. Právě sdělení písně, text a silný refrén mě hned po prvním poslechu zlomily. Je to opravdu chytlavá písnička s krásnou message, a tak nebylo co řešit. Jsem rád, že jsme se mohli zapojit.”