Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611

Letní novinka MARKA ZTRACENÉHO

Marek Ztracený má venku nový klip o rodičovství, ale i hezkých gestech a překvapení. Zahráli si v něm populární herci Veronika Khek Kubařová a Lukáš Langmajer.

„Píseň ‚Moje milá‘ je ze života a téma klipu je něco, co zažívají nebo časem zažijí nejspíš úplně všichni, a já nejsem výjimka. Je o tom, že někdy to rodičovství člověku může malinko přerůstat přes hlavu, ale stejně by nikdo z nás neměnil! Ale není jen o rodičovství. Je i o tom, že ve vztahu jsou někdy potřeba hezká gesta a překvapení. Tenhle příběh si vyžadoval mimořádně sympatický herecký pár, a tak jsem zkusil oslovit Veroniku s Lukášem. K mé velké radosti souhlasili a celé natáčení bylo dobrodružství. Oba dva jsou strašně fajn lidi a na klipu je to znát. Možná to pár mužů či žen inspiruje, “ vysvětluje pozadí videoklipu Marek. 

Charismatický zpěvák a šumavský patriot nestagnuje ani po koncertní stránce. Na letošní léto připravil speciální sérii koncertů s názvem Tour de léto. Celkem dvacet vystoupení proběhne na zajímavých a výjimečných místech po celé republice, v blízkosti kulturních památek, v parcích anebo v krásné přírodě. Není divu, že už je na mnoha místech vyprodáno. Nejedná se totiž o obyčejné koncerty. Kromě Marka a jeho hudebních hostů se zde představí známí herci, sportovci, kuchaři a další zajímavé osobnosti. Program je doplněn o workshopy, hry, zóny pro děti či kavárny a další zajímavosti. Celé odpoledne Marek přichystal tak, aby se mohl opět potkat s celou svou „Ztracenou rodinou“ i ostatními fanoušky.

„Myšlenka těchto koncertů je dát fanouškům něco navíc. Něco, co běžně nezažijí, a hlavně jde o to, užít si léto. Říkal jsem si, že ta omezení počtu návštěvníků nějak využijeme, a uvědomil si, že když nemůže být na koncertě tolik lidí, tak o to víc se jim můžeme věnovat. Budeme mezi nimi celé odpoledne a je to docela výzva. Taky jsem si uvědomil, že když jsem začínal kariéru, hrál jsem pro patnáctileté holky, které se mnou ale příjemně stárnou a dnes jim je okolo třiceti a mají děti. Rád bych jim nabídl místo, kam můžou přijít s celou rodinou a pobavit se všichni. Těším se na to!“ prozrazuje o chystaných akcích Marek Ztracený.