Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611

KRYŠTOF dobývají HALYWŮD

Skupina Kryštof v posledních týdnech rozhodně nezahálí a chystá v pořadí osmou studiovou desku, na kterou se můžou fanoušci těšit už v říjnu. Po čtyřech letech od vydání výročního alba 25, tak kapela naznačuje, že se rozhodně nemusíme bát hudební stagnace. Album ponese symbolický název Halywůd a ostravsko-havířovská parta na něj láká stejnojmenným singlem, který doplnil videoklip v režii Jakuba Mahdala. 

„Bo svět je Halywůd a v něm chci zářit, “ nejen o tom zpívají ve svém novém hitu Kryštof. „Americký Halywůd je o snech. Ten ostravský o těch, které se možná nikdy nesplní, ale je důležité je mít. A můžete snít klidně i o tom, že jednou budete třeba jako Breďák Pitt.“ O tom všem pojednává pilotní singl Halywůd z produkce Armina Effenbergera, který vzešel autorsky z pera frontmana Richarda Krajča, stejně jako ostatní nové písně z připravované desky. Na ní se kromě už známých hitů jako Hvězdáři, Milan Baroš, Hned teď nebo Vánoční s Karlem Gottem, objeví i sedm zbrusu nových písní. 

Nový klip se natáčel v Chrášťanech nedaleko Prahy, kde se o kapelu Kryštof skvěle postaral tým režiséra Jakuba Mahdala, který videoklip z režisérského křesla zaštítil. Jakub Mahdal je jedním z nejvytíženějších kreativních videoproducentů u nás, což dokazuje jeho profesionální přístup, jenž si frontman kapely Richard Krajčo pochvaluje. „Kuba je profík. Od chvíle kdy jsme si schválili scénář se jelo opravdu vše v jeho “režii”. Je to ostřílený tvůrce, takže jsme si jen užívali role “herců” a poslouchali pokyny pana režiséra, “ říká Krajčo a dodává, že při natáčení panovala skvělá atmosféra. „Jakub má kolem sebe super tým a nám se pokusili natáčení co nejvíc zpříjemnit, “ okomentoval na závěr Richard Krajčo.