Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611

Kateřina Marie Tichá vyprodala své první turné a vydala videoklip k písni Ta třetí

Charismatická písničkářka Kateřina Marie Tichá zažívá nejkrásnější a podle všeho i přelomové období své kariéry. Její deska Plamen, která vyšla začátkem února, patří k hudebním událostem roku 2024. Stejnojmenné turné se 13 zastávkami je vyprodané, a to včetně dvou pražských Lucerna Music Baru a brněnského Sono Music Club. Návštěvníci se shodují v tom, že koncerty Kateřiny Marie Tiché v doprovodu kapely Bandjeez a dechové sekce jsou povznášejícím a emotivním zážitkem. Už není pochyb: českému popu se zrodila hvězda. Před pár dny Kateřina Marie Tichá pro své posluchače zveřejnila videoklip k oblíbené písni z alba Ta třetí.

 

„Máme s klukama z Bandjeez upřímnou a velikou radost, že se písničky z nového alba lidem líbí. Reakce na koncertech jsou úplně skvělé. Je to pro nás pocta a děkujeme všem fanouškům za podporu. Koncerty jsou vyprodané, co víc si můžeme přát, “ zaznělo od zpěvačky Kateřiny Marie Tiché.

 

Po úspěchu prvního singlu Plamen přichází zpěvačka z neméně energickou písní - videem Ta třetí. Režie se ujal Ondřej Urbanec, s vokály se přidaly kamarádky a kolegyně hudebnice a zpěvačky. Jednoduché live video přibližuje energii právě pověstných zpěvaččiných koncertů. Koncertů,  které jsou jedinečné svojí atmosférou. Silným pocitem sounáležitosti.

 

Zažít zpěvačku naživo mají diváci možnost během řady letních koncertů a také v Praze 8. srpna na Občanské plovárně. Vstupenky zde: https://www.pragueopenair.cz/events/katerina-marie-ticha-bandjeez-2/