Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611

Karel Gott s dcerou Charlotte Ellou ve filmové pohádce Anděl Páně 2!

Právě přichází do kin nová česká pohádka režiséra Jiřího Stracha „Anděl Páně 2“. Ve volném pokračování příběhu se opět setkáme s andělem Petronelem a čertem Uriášem v podání Ivana Trojana a Jiřího Dvořáka. Kvůli jejich tahanici se jablko ze stromu Poznání zakutálí na Zemi. Petronel s Uriášem se tak ocitnou v malém českém městě v předvečer svátku svatého Mikuláše. Protože, jak pravil Bůh: „Jestli tady to jablko nebude do rána zpátky…“ Na Zemi prožijí řadu dobrodružství a hlavně pomohou holčičce Anežce (Anna Čtvrtníčková) a její mamince krásné Magdaleně (Vica Kerekes).

 Právě pro tento film vznikla i „Andělská“ v podání Karla Gotta a jeho dcery Charlotte. „Když mi Ondřej Soukup poslal hudbu a slova písně Andělská k filmu Anděl Páně 2 s nabídkou nazpívat ji jako duet s mojí dcerou Charlottkou, ani minutu jsem neváhal a okamžitě jsem souhlasil. Malebná slova, melodie a instrumentace ve mně totiž okamžitě vytvořily obraz vánoční pohádkové atmosféry. Má radost navíc byla umocněna tím, že je píseň prvním společným duetem s dcerou Charlottkou“, říká Karel Gott.

 Autor hudby Ondřej Soukup k výkonu mladé interpretky říká: „Charlotte Gottovou jsem osobně neznal. Když ke mně přišla s Karlem do studia, tak jsem byl připraven na dlouhé natáčení, střihání, dolaďování atd.… Nic z toho se nestalo. Byla skvělá, na deset let dost asertivní, i vůči rodičům. Písničku nazpívala v podstatě hned, už první nahrávání bylo bratelné. Na konci “Andělské” ještě nazpívala k tátovi druhý hlas, který jsme vymysleli na místě, a vůbec nebyl jednoduchý. Byla pro mě velkým překvapením. V tom nejlepším slova smyslu“.

Charlotte Ella nejen nazpívala pro film píseň, ale také se objeví v nebeských scénách jako jeden z andílků. Andělskou roli vytvořila také textařka Gabriela Osvaldová, kterou uvidíme v Andělu Páně jako archanděla Gabriela. Krom ní se v hvězdném nebi sešla řada dalších osobností – Jiří Bartoška jako Bůh, Klára Issová jako panna Maria, Josef Abrhám v roli svatého Josefa, Martin Huba jako svatý Martin, u nebeské brány pak slouží Petr Čtvrtníček jako svatý Petr.