Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611

Ewa Farna oslaví třicetiny ve vyprodané O2 areně

Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna dostala od svých fanoušků k třicátým narozeninám úžasný dárek - vyprodanou O2 arenu. Největší koncert ve své kariéře, který se odehraje v sobotu 14.října 2023 v pražské Libni, navíc sekunduje nový hudební dokument Ewa Farna Umami livesession.
 
Koncert třinecké rodačky bude velkolepou oslavou se vším všudy - na podiu vystoupí kromě 30 tanečníků a gospelového sboru několik vzácných hostů, jejichž jména ale zpěvačka stále drží v tajnosti. Zcela neobvyklá bude i předkapela, kterou Ewa uvádí těmito slovy: “Předkapela uvede fanoušky do mých hudebních začátků, odkryje mé kulturní zázemí. Jde o něco, co je na každé pořádné oslavě u nás obvyklé, a tak ani na mých narozeninách nesmí chybět. Předkapelu si diváci rozhodně nesmí nechat ujít.”
 
Ewa chce propojit scénu a publikem tak, aby se lidé cítili co nejvíce na stejné lodi s umělci, takže požádala návštěvníky o jednotný dresscode. Tím je světlé oblečení, postačí i bílé tričko, a efekt světlého oblečení tak dodatečně „rozsvítí" patnáctitisícovou halu. 
 
Jako předkrm vyprodané arény nabízí zpěvačka nový hudební dokument Ewa Farna - Umami livesession, který je k vidění na platformě Voyo. Ewa na stříbrném plátně ukončuje etapu úspěšného alba Umami živými provedeními písní v historickém foyer pražského Rudolfina, kde se propojuje současná hudba, moderní tanec a historická scenérie.
 
K blížícímu se koncertu v O2 aréně zpěvačka dodává: “Moc se na všechny těším, ladíme všechno do posledního detailu, v současnosti už jen piluju vše dokola a modlím se, ať celá akce dobře dopadne. Na fanoušky čeká nový merch, limitovaná edice svíček mé značky MMNT nebo fotokoutky, jako na správné narozeninové párty”.
 
Vstup do O2 areny bude umožněn od 18:30, předkapela začne hrát v 19:30, koncert Ewy začne kolem 20 hodin. Poslední vstupenky lze zakoupit v předprodejích Ticketmaster a Ticketportal.