Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611

Vyhrajte si lístky na baráž! Exkluzivně na Hitrádiu Zlín

Vyhrajte si lístky na baráž! Exkluzivně na Hitrádiu Zlín
Zdroj: PSG Berani Zlín
Datum: 17. 4. 2023
Autor: Šárka Holubcová

ZLÍN (17. 4. 2023) – Je to tady, teď jde o všechno. Velký boj zlínských Beranů o návrat mezi hokejovou elitu začal. A Hitrádio Zlín je u toho – stejně jako po celou letošní sezonu, stejně jako řadu let před tím, v pozici hrdého hlavního mediálního partnera.

Máme toho pro vás spoustu! Postřehy z kabiny, podrobné rozhovory o strategii, ankety i úsměvné příspěvky pro odlehčení. A především – nabídneme exkluzivní soutěže o vstupenky na první dvě barážová utkání ve Zlíně! Tenhle kompletní balíček nabízí jen Hitrádio Zlín, pojďte si s námi užít Hokejový týden!

„Jde o vrchol sezony jak pro klub, tak pro fanoušky, a v neposlední řadě i pro nás v rádiu. Navíc obě utkání ve Zlíně budou jistě vyprodaná. Takže balíček vstupenek pro výherce, který obsahuje dva lístky na obě utkání ve čtvrtek i pátek, je velmi lákavá cena. I proto jsme si řekli, že soutěž uděláme trochu výjimečnou a netradiční, “ podotýká programový ředitel Hitrádia Zlín Michal Pistolas.

Jak tedy vyhrát? Probuďte v sobě opravdového fanouška a pošlete nám originální bojový pokřik, který hokejisty podpoří na cestě k vítězství. Sepište stručný text, nebo ho rovnou namluvte na telefon, a pošlete na messenger Hitrádia Zlín nebo mailem na zlin@hitradio.cz. Nezapomeňte připsat svůj telefon. Každý den pošleme autora nejoriginálnějšího pokřiku a jeho nejlepšího kámoše na oba zápasy Beranů s Kladnem ve čtvrtek a pátek!

Baráži se pochopitelně bude věnovat také náš tradiční středeční hokejový podcast. Tuto středu, tedy těsně před zlínskými barážovými utkáními, za námi do studia zavítá člověk nejpovolanější: trenér PSG Berani Zlín Miloš Říha. Kdo do středy nevydrží a má chuť si hokejem vyplnit své dny už teď, může si pustit starší díly na https://hitradiozlin.cz/porady/fandime-zlinskemu-hokeji