Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611

Valaši pomůžou Ukrajině

Valaši pomůžou Ukrajině
Datum: 10. 3. 2022
Autor: Klára Farníková

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Poslechnout si hudbu mnoha žánrů, něco si dát a ještě pomoct dobré věci. To bude možné už tento pátek ve Valašských Kloboukách, konkrétně na benefičním koncertě Valaši pro Ukrajinu.

Kdo má chuť se přidat, stačí si udělat čas v pátek od 18 hodin a zajít do Kulturního domu Klobučan. Bez nároku na honorář vystoupí Valašská cimbálová muzika, zpěvačka ze Superstar Kamila Polonyová a kapely Minami, Kosovci, JinéKafe revival a Headmaster.

„Vstupné je dobrovolné a jeho kompletní výtěžek včetně útraty na baru poputuje na účet Charity České republiky. Přijďte kulturou podpořit těžce zkoušenou Ukrajinu, “ zve nás starostka Valašských Klobouk Eliška Olšáková.

Pro finanční pomoc bude možné využít v průběhu večera i QR kód, který lidé najdou přímo v Klobučanu, anebo zaslat DMS. Z těchto zdrojů peníze poputují humanitární organizaci Člověk v tísni, která pomáhá přímo na Ukrajině.

Akci pořádá spolek Lačnovjané pro lepší Lačnov se záštitou města Valašské Klobouky a ve spolupráci s Kulturním a vzdělávacím střediskem Valašské Klobouky.

„Děkuji, že pomáháte, “ dodala starostka.