Vysílací studio: 601 13 13 05
Dopravní linka: 800 511 611
ROBIN SCHULZ & RITA ORA & TIAGO PZK - I'll Be There
Playlist
ROBIN SCHULZ & RITA ORA & TIAGO PZK
I'll Be There
Právě vysílá:
Pavel Cacek
Odpoledne na Východní Moravě

Nelíbilo se mu zaparkované auto, nahlásil bombu

Nelíbilo se mu zaparkované auto, nahlásil bombu
Zdroj: PČR
Datum: 3. 4. 2024
Autor: Šárka Holubcová

LUHAČOVICE – Opravdu neobvyklé řešení dopravního problému si o víkendové noci vybral dvaatřicetiletý opilý muž v Luhačovicích. Nelíbilo se mu, jak je v centru města zaparkované cizí BMW, tak zavolal na linku 158 a nahlásil, že je ve voze bomba.

„Muž z obce u Luhačovic konzumoval alkohol celý den. Večer ho napadlo, že vyrazí do města na diskotéku. Jakmile tam přijel, nelíbilo se mu, jakým způsobem je zaparkováno vozidlo BMW. Zdálo se mu, že stojí na místě, kde je to zakázáno. Problém vyřešil způsobem odpovídajícím jeho stavu. Zavolal na linku 158, “ popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Když na místo přijelo několik policejních hlídek, muž si zřejmě uvědomil, co způsobil. Přišel se policistům přiznat a vysvětlit, co ho k volání na tísňovou linku vedlo.

„Dechová zkouška u něj ukázala hodnotu 3,19 promile alkoholu. Policisté ho převezli do protialkoholní záchytné stanice v Kroměříži a následující den si na Obvodním oddělení policie v Luhačovicích vyslechl podezření ze spáchání trestného činu, “ dodala mluvčí.

Za šíření poplašné zprávy může strávit až tři roky ve vězení.