Vysílací studio: 577 007 007
Dopravní linka: 800 511 611

Barumka odstartuje v přímém přenosu na Hitrádiu Zlín

Barumka odstartuje v přímém přenosu na Hitrádiu Zlín

ZLÍN (24. 8.) - Pro fanoušky rally se Zlín tento týden stane středobodem vesmíru. Čeká nás 51. ročník Barum Czech Rally a Hitrádio Zlín u toho nemůže chybět. Naše terénní Toyota Hilux v barvách Hitrádia Zlín otevře oblíbenou městskou supererzetu, kde se chopíme role předjezdce. A můžete s námi moderovat přímo ze slavnostního startu!

Na trať letos vyrazí kolem 100 posádek se soudobými vozy a 65 posádek historiků. Ani v letošním roce nechybí legendární rychlostní zkoušky jako Bunč, Slušovice, Pindula či Semetín. Na posádky čeká celkem 13 rychlostních zkoušek.

„Zlín a jeho okolí je během tohoto víkendu velkým lákadlem pro tisíce fanoušků rally. Ti se mimo jiné těší na početnou startovní listinu v čele s vedoucím jezdcem evropského šampionátu Efrénem Larenou, možná obhajujícího vítěze loňského ročníku Jana Kopeckého nebo pekelně dravého Erika Caise. Uvidíme, kdo se letos zapíše do historie Barum Rally vedle legend jako jsou například jezdci Roman Kresta, Enrico Bertone či Vladimír Hubáček, “ řekla Hitrádiu Zlín Žaneta Pěrková z marketingového týmu Barum Rally.

Řadu předních jezdců, kteří se letos porvou o dobré umístnění na Barumce, uslyšíte také v éteru Hitrádia Zlín. Naše studio přeneseme z Mladcové tentokrát přímo na zlínské náměstí Míru, a to v době slavnostního startu. Elektrizující atmosféru rozjíždějící se Barum Rally tak rozšíříme přes naše frekvence do celého Zlínského kraje. Šárka si do studia pozve také přítomné fanoušky, máte tak jedinečnou šanci pozdravit své známé přímo z centra rallyového dění. 

„Chybět nebudou ani naše oblíbené hry, jako jsou pukec nebo cornhole, takže si u nás zájemci můžou zpříjemnit čekání na své oblíbené jezdce. V případě horka máme připravenou osvěžující vodní mlhu a rozdávat budeme i něco na zub, voňavá srdce do auta, klobouky, magnetky či samolepky, “ vyjmenovává marketingová manažerka Hitrádia Zlín Klára Farníková.

Společně se soudobým polem odstartují v pátek na náměstí Míru Star Rally Historic a Legendy. Mezi těmito vozy bude určitě úřadovat silný Ford Escort RS Cosworth, který bude řídit Vlastimil Neumann. Jeho konkurentem bude BMW M3 v rukách Jaroslava Vančíka.

Navštivte Barum Czech Rally Zlín 2022 a buďte součástí historie, současnosti i budoucnosti Barumky!